Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Hostem online chatu na stránkách Inspirante.cz byl v pátek 22. února od 13 do 14 hodin Tomáš Kofroň, který má na starosti finanční poradnu. Odborníka z Českomoravské stavební spořitelny se můžete ptát na pořízení či rekonstrukci bydlení a další poradenství, které se týká oblastí financí.

A kdo je Tomáš Kofroň?

Tomáš je v poradně Inspirante machr na věci, které se týkají financování bydlení. V médiích a financích se totiž pohybuje přes 20 let, vyzkoušel si obě strany mediální barikády. Posledních pár let má na starosti komunikaci v Českomoravské stavební spořitelně, která s Reveniem úzce spolupracuje od počátku jeho vzniku. Proč ČMSS a Revenium? „Hledali jsme partnera, který má tah na bránu a dokáže něco opravdu změnit,“ říká Tomáš.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další příspěvky autora

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!