Soutěžte o plavbu historickým přívozem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Vyhrajte s Inspirante.cz voucher na plavbu historickým přívozem po Vltavě, při které budete mít jedinečné panorama Prahy jako na dlani. Čeká vás cesta za neopakovatelnými výhledy i nepoznanými a tajemnými kanály mimo hlavní plavební koridory.

Vyhrává desátá a dvacátá správná odpověď na otázku:

Kde se nachází přístaviště Judita?

Vaše odpovědi pošlete na e-mail soutez@inspirante.cz do 9. srpna do 23.55 hodin.

Hraje se o 2 vouchery s tím, že jeden voucher platí pro 2 osoby. Vítěze budeme vzápětí kontaktovat. Platnost voucheru je do konce roku 2019.

Detaily o společnosti Pražské Benátky (Křižovnické náměstí 191/3, Praha 1), která výhru darovala (a také malou nápovědu) najdete na: http://www.prazskebenatky.cz/cz

Těšíme se na vaše odpovědi.

Redakce magazínu Inspirante.cz

 

Foto: web společnosti Pražské Benátky

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další příspěvky autora

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!